Uber vydává svůj vlastní časopis, kde zobrazuje životy řidičů

Uber se pyšní rozmanitostí svých řidičů a nyní plánuje zdůraznit jejich příběhy se svým novým časopisem nazvaným Vehicle. Publikace se zabývá příběhy řidičů v oblastech Seattle a Washingtonu, D.C. a představuje práce od místní spisovatelů, ilustrátorů a fotografovů.

„Řidiči sdílejí osobní příběhy, perspektivy a myšlenky. Většina obsahu se točí kolem jejich jedinečných a společných zážitků, zázemí, komunit a místům v okolí, které jsou pro ně důležité,“ řekl Adam Williams, šéfredaktor časopisu Vehicle.

Vozidlo není první záležitostí Uberu v redakčním světě. Kromě toho Uber nejen vypráví tyto příběhy v tisku, ale také ve filmu. Nedávno uzavřel spolupráci s uznávaným režisérem Spikem Lee, který točí seriál o životě řidičů. Používáním tohoto obsahu k vyprávění příběhů svých zaměstnanců, se společnost snaží budovat vztah a důvěru se svými zákazníky a také nabízí více způsobů, jak se spotřebitelé mohou interagovat se značkou.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762