IfOnly nabízí možnost rezervovat si s přáteli společný životní zážitek

Přátelé do věku 35 let rádi vyráží na prázdniny společně, ale někdy může být výlet náklady, a rozhodování o tom, kdo bude platit za určité věci během výletu, může být výzva. Webové stránky IfOnly nejen pomáhá uživatelům rezervovat si cestovatelské zážitky, ale také umožňuje přátelům snadněji spravovat a rozdělovat náklady.

IfOnly nabízí speciální zážitky po celých Spojených státech, ale služba také nabízí místní akce. Nabídka výletů je široká, může se jednat o let vrtulníkem, nebo se celebrita může objevit při žádosti o ruku. Jakmile uživatelé svůj podíl ze zážitku, tak mohou pozvánku poslat svým přátelům, zda se k němu přidají.

Další zajímavou vlastností webové stránky je schopnost nabízet výlety jako dárek. Nabídky lze odeslat příjemci buď elektronicky nebo dokonce zabalené v dárkovém balení tak, aby odesílatel měl něco hmatatelného, co může darovanému dát.

Zážitky se konají především v New Yorku, Los Angeles, Chicagu, Bostonu, Miami a Las Vegas, s dalšími speciálními událostmi v dalších oblastech. Výlety jsou rozděleny podle cen a kategorií a lze je rezervovat přímo online, aby je mohli snadno spravovat a celkově tak projekt pomáhá lidem, aby si více užili své výlety.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762