Značka Whiskas spustila vlastní rádio, které uklidňuje kočky

Dodavatel krmiva pro kočky WHISKAS nedávno vytvořil rozhlasový pořad navržený pro kočky, aby je uvedla do klidného stavu. Program Cat Calm Radio vznikl ve spolupráci s agenturou BBDO Toronto.

Potíže, které zažívají některé kočky při jízdě autem k veterináři nebo jinam, lze vyřešit tímto způsobem, aby kočky dostaly péči, kterou potřebují. Cat Calm Radio vysílá nepřetržitě hudbu, která je specifická pro kočky a je navržena tak, aby pomáhala uklidnit a ulehčila cestu jak kočkám, tak i majitelům.

Hudbu navrhl David Teie a vychází z teorie, že každé zvíře má jinou reakci na konkrétní podněty založené na jejich biologickém složení. Cílem iniciativy společnosti WHISKAS je celkově snaha o zapojení značky do světa spotřebitelů tím, že jim nabídne doplňkový obsah, který podporuje zdraví a pohodu zvířat dál, než samostatné krmivo.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762