Restaurace bez obsluhy nabízí zdravé jídlo připravené do tří minut

V uplynulém roce měla v Austrálii úspěch bezhotovostní restaurace bez personálu. Tento koncept kiosku vyvinul Jason Beye a jmenuje se HZ (dříve Hey Zeus). Díky tomu se zaměstnanci mohou naplno soustředit na přípravu jídla v kuchyni a kombinovat kvalitní jídlo s rychlým doručením.

Restaurace nabízí veganské a vegetariánské pokrmy, které dostanete do tří minut od objednávky. Koncept se nyní z Austrálie rozšíří do Spojených států. Veškeré jídlo je formou pick-upu, kdy zákazníci zadají objednávku a vedle dostanou jídlo zabalené v papírovém pytli.

Společnost HZ plánuje do budoucna zahrnout integraci umělé inteligence, která má potenciál kiosku rozpoznat klienty, pamatovat si jejich preference jídla a zda jsou vegani či vegetariáni. Zároveň umělá inteligence bude mít schopnost navrhnout nové položky z nabídky. Společnost HZ splňuje dvě hlavní potřeby moderních spotřebitelů, zdravé jídlo a naplnění jejich potřeb co nejrychleji.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762