FujiFilm nabízí zákazníkům instatní nudle podávané v plechovce od filmu

Značky často budují svou image na základě určitého typu produktu, takže zákazníci vždy vědí, co očekávat. Nicméně někdy značky profitují z experimentování, jako to teď udělala společnost FujiFilm, která vyrobila instantní balení nudlí, jenž vypadá jako plechovka od filmu.

Tyto Film Simulation nudle jsou ve skutečnosti jedlý ramen s příchutí kimčchi a mají podobu plechovky od filmu Provia 100F. Produkt je dodáván jako součást letní promo akce, kde mohou milovníci nudlí a fanoušci FujiFilm vyhrát ceny.

FujiFilm tak ukázala i svou marketingovou stránku a soustředí se na uživatele na sociálních sítích, kde dnes probíhá rostoucí množství spotřebitelských aktivit. Navíc tato iniciativa vyvolala některé zajímavé výzvy točící se kolem fotografie jídel, jak můžete vidět ve videu níže.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766