Uživatelé mohou nyní objednávat jídlo prostřednictvím Alexy od Amazonu

Alexa od Amazonu změnila způsob, jakým si spotřebitelé objednávají produkty online a nyní jim dokonce usnadní dovoz potravin až k nim domů. Zatímco v loňském roce Amazon a Foodora společně umožnili sledovat zákazníkům jejich objednávky, tak novější funkce umožní nakoupit přímo prostřednictvím hlasového asistenta.

Dovoz potravin je velmi konkurenční trh a hladoví zákazníci chtějí možnost objednat jídlo nejpraktičtějším způsobem. U mileniálů to často znamení, že nemusíte mluvit se skutečným člověkem. Uživatelé Foodory jednoduše zadají své informace do aplikace a tím je Alexa připravena dělat objednávky za uživatele. Tato funkce implementuje technologii rozpoznávání hlasu, která umožňuje uživatelům odkazovat se na restaurace podle názvu a říkat fráze jako „Zopakuj objednávku z minulého čtvrtka“. Tato služba nakonec přispívá ke zvýšení užitné hodnoty hlasové asistentky Alexa a umožňuje tak bezproblémový provoz.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762