Plavby lodí Carnival nabízí jedinečný zážitek z nakupování

Pop-up obchody jsou nejnovějšími způsoby, jak značky mohou nadchnout zákazníky novými produkty a trendy, ale obvykle tyto pop-up obchody najdete na pevnině. Společnost Carnival bere stejný koncept na volné moře v rámci své nové linky Carnival Horizon, kde nabízí zákazníkům Fun Shops. Tyto pop-up obchody mají obohatit plavbu lodí tím, že představí nejnovější produkty značek Breitling, Hublot, Rebecca Minkoff, Michael Kors a Kate Spade.

Dále budou probíhat interaktivní zážitky, kdy se hosté plavby mohou účastnit VIP akcí. Během plavby se tak bude konat Victoria’s Secret Girls Night Out, kde si hosté mohou prohlédnout různé výrobky dané značky a zároveň si vychutnávat bezplatné šampaňské, DJ a šanci vyhrát několik cen.

Tento nákupní zážitek bude k dispozici na všech plavbách Carnival Horizon až do 22. září. Tyto obchody umožňují značce Carnival zvýšit nabídku svým hostům a poskytnout jim jedinečné způsoby, jak komunikovat se značkami, které již zná, a vystavit je novým značkám, aby se zvýšil prodej a engagement se značkou.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762