Nickelodeon spustil vědomostní soutěž přes Facebook Messenger

Facebook Messenger se spojil se společností Nickelodeon, aby přinesl televizní pořad Double Dare přímo do zpráv hráčů. Klasická a nedávno upravená herní show může být nyní přehrávána online přes Facebook Messenger – stačí k tomu jen najít hru mezi aplikacemi.

Hra Double Dare navržená pro dva hráče umožňuje odpovídat na otázky týkající se řady témat a vyzývat přátele i cizince přes aplikaci Messenger, aby si vyzkoušeli své znalosti. Double Dare také zobrazuje žebříček hráčů, kde můžete vidět, jak si vedou vaši přátelé.

Double Dare byl obrovský hit v pozdních osmdesátých létech minulého století a fanoušci stanice Nickelodeon byli nadšeni z návratu této vědomostní soutěže na začátku tohoto léta. Facebook má za cíl přinést hru do života více diváků a zpřístupnit ji více než kdy předtím, zatímco Nickelodeon doufá, že rozšíří dopad své značky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762