Značka ponožek Bombas nabízí náhradu ponožek ztracených v pračce

Je téměř nemožné v pračce neztratit jednu ponožku z páru. Populární prodejce ponožek Bombas se snaží chránit před touto nevyhnutelností tím, že nabízí svým zákazníkům formu pojištění ponožek s novým záručním programem Laundry Back Guarantee.

Zatímco společnost nenabízí náhradu za všechny ponožky ztracené během praní, je ochotna nahradit zákazníkovi jeden pár ponožek Bombas, který zpečetil svůj osud. Nabídka netrvá pokaždé, zákazník musí uskutečnit svůj nákup do 15. listopadu letošního roku a uplatnit nárok v rozmezí jednoho roku.

Jakmile je požadavek zaslán Hapinness Teamu ve společnosti Bombas, tak ponožka bude nahrazena, bez dalších otázek. Cílem tohoto programu je v konečném důsledku posílit angažovanost značky a posílit hodnotu pro zákazníky tím, že nabízí i po nákupu ve formě pojištění ponožek a zároveň se tím chce odlišit od jiných značek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762