United Airlines spustilo soutěž, kde můžete vyhrát milion leteckých mil

Fajnšmekři cestování ví, jakou hodnotu mají letecké míle a body. Nabízí totiž zákazníkům vzácné výhody, jako jsou sedadla v první třídě, lety zdarma a upgrade hotelových pokojů. Za účelem propagace svého nedávno spuštěného originálního obsahového hubu se společnost United Airlines rozhodla spustit soutěž, která garantuje třem vítězům 3 miliony leteckých mil.

Soutěž probíhá od 28. srpna a po uživatelích vyžaduje, aby na Twitteru nebo Instagramu sdíleli fotografii nebo video s cestovatelskou vzpomínkou, doplněnou o poznámku, v níž upřesní, proč si vybrali tuto vzpomínku a kam by se vydali, kdyby vyhráli milion mil.

Bude vybráno jedno soutěžní video a dvě fotografie. Porota je složena z cestujících, kteří jsou již v programu MileagePlus letecké společnosti United Airlines.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762