T-Mobile plánuje poskytovat zákaznickou podporu 24/7 bez robotů

Není žádným tajemstvím, že telefonát na zákaznickou linku může být frustrující, kdy vás buď naviguje hlasový robot nebo jste přepínání mezi různá oddělení. T-Mobile usiluje o vyřešení tohoto společného problému se svým specializovaným týmem odborníků „Team of Experts“, který bude k dispozici 24/7, aby pomohl svým klientům s jakýmikoli otázkami nebo problémy, které se objevily.

Tato služba dokonce zahrnuje možnost předejít prvotní hlasovou nabídky, což znamená, že T-Mobile zákazníci mohou hned od začátku mluvit přímo s lidmi. Zástupci zákaznických služeb budou mít po ruce specialisty, kteří mohou kdykoliv vstoupit a pomáhat řešit problémy a obavy zákazníků.

Dále chce program snížit množství opakovaných telefonátů, takže podpora má za cíl vyřešit problém v rámci prvního hovoru. Služba obsahuje také několik funkcí, které vám pomohou s řízením času, včetně zpětných volání a „asynchronního“ zasílání zpráv, což znamená, že zákazníci mohou odpovědět a pokračovat v konverzaci v libovolném okamžiku, kdy to považují za vhodné. Tímto způsobem mohou zákazníci pokračovat nebo přerušit řešení problémů bez rizika ztráty asistenta nebo nutnosti začít znovu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762