Diváci pořadu Love Island mohou z aplikace nakupovat oblečení v průběhu vysílání

Díky módní značce Missguided mají diváci britské reality show Love Island možnost koupit letní stylové oblečení, které vidí v pořadu. Missguided je značka zodpovědná za styling soutěžících v této sezóně a nyní prostřednictvím aplikace pořadu mohou diváci procházet kolekce, které vidí na obrazovce, s cílem propojit obsah s nakupováním. Vzhledem k tomu, že mladí televizní diváci dnes využívají multitasking s online platformami a sociálními sítěmi, je to jistý předpoklad, že přepnutí na aplikaci Love Island kvůli nákupu je rychlý a snadný přechod.

Kromě toho, že postavy v pořadu Love Island nosí oblečení značky Missguided, tak v podstatě značka tímto způsobem vytvořila hodinovou reklamu pokaždé, když se vysílá epizoda této reality show. Toto partnerství mezi značkou a zábavním programem zaměřeným na mládež doufá, že vytvoří obousměrnou cestu mezi dodavatelem a spotřebitelem: Missguided představí divákům svůj katalog v akci a diváci získají přímou linku k tomu, co vidí právě na obrazovce. V tuto chvíli podle dostupných informacích se navýšil prodej během vysílání o 9 000 procent.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762