BMW nabízí hostům pop-up hotelu The Lovelace kyvadlovou dopravu

BMW se spojilo s pop-up hotelem The Lovelace, aby v centru Mnichova poskytlo stylový a šetrný pobyt k životnímu prostředí. Hotel je kombinací kreativních a obchodních prostor s kulturním centrem, jevištěm a fórem.

Hosté mohou zůstat v jednom z třicet individuálně navržených pokojů, které se nacházejí v budově z roku 1893. The Lovelace byla bývalá bavorská státní banka a je přepracována novým, propracovaným interiérem. Zaměstnanci BMW mohou naopak využít konferenčních místností, které jsou v souladu s hotelovým ethosem: slouží současně jako inspirační prostor a fórum.

Vzhledem k umístění hotelu mohou hosté v hotelu The Lovelace navštívit kavárny, bary a obchody v Mnichově. Klienti, kteří potřebují odvoz na letiště a z letiště, mohou využít kyvadlovou dopravu BMW i3. Vozidlo je navrženo se speciálním polepem, který mu umožňuje běžet na elektřinu, což snižuje emise oxidu uhličitého. Polep na BMW i3 je také doplněn o sdělená, jak toto auto pomáhá životnímu prostředí, spolu se způsoby, jak zlepšit kvalitu vzduchu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762