Samsung otevřel v Paříži obchod, kde opravuje telefony do hodiny

Chytré telefony se staly nedílnou součástí každodenního života lidí, takže čekání na jejich opravu může být obzvláště stresující. To je důvod, proč technologický gigant Samsung otevřel obchod na slavné Avenue des Champs-Elysées v Paříži, kde je zákaznická servisní zóna, která zákazníkům slibuje, že jejich telefony budou opraveny do hodiny.

Jakmile zákazník dá svůj telefon k opravě, tak dostane malé zařízení, které začne vibrovat, když bude telefon připraven k vyzvednutí. Nemusíte tak čekat na jednom místě, protože obchod má řadu různých zařízení, kde se mezitím můžete bavit. Kid Zone je například zóna s hrami a tablety. Fitness Zone umožňuje zákazníkům interaktivní zážitky z lyžování. A nesmí chybět kavárna, kde si můžete vyzkoušet Samsung Pay. Tento obchod bude otevřen do března 2019.

Rychlá oprava telefonu splňuje požadavky zákazníků na efektivní služby a současně tato příležitost nabízí možnost prozkoumat další zařízení značky Samsung. Čímž se z čekání stává příjemnější zážitek.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762