Značka Casper vytvořila hodinový hotel pro zájemce o krátkodobý spánek

Společnost Casper, která nabízí matrace, spustila v New Yorku projekt zvaný Dreamery. Nachází se na Mercer Street v Greenwich Village, kde mohou hosté za cenu 25 dolarů získat 45minutový spánek, aby se osvěžili po dlouhém pracovním dni nebo únavném letu při cestování. Prostor nabízí devět ložnic, které jsou vybaveni matracemi Casper spolu s bezplatným vybavením, jako je pyžamo nebo dokonce káva pro ty, kteří po probuzení potřebují další energii.

Dreamery představuje zákazníkům značku Casper a slouží jako CRM nástroj. Moderní spotřebitelé ocení pohodlí, které pohání sdílenou ekonomiky. S touto iniciativou získává Casper novou pozici tím, že poskytuje dávku osobního luxusu v rámci sdílené ekonomiky. V důsledku toho mohou návštěvníci v budoucnu uvažovat o nákupu matrací.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762