Řidiči mohou otestovat, kolik by ušetřili s elektromobilem Jaguar I-PACE

Luxusní automobilka Jaguar nedávno spustila aplikaci Go I-PACE, která řidičům umožňuje sledovat jejich ujeté trasy a na základě toho vypočítává potenciální úsporu nákladů, kdyby si pořídili elektromobil Jaguar EV. Řidiči mohou sledovat množství použití baterie a kolik nabití by potřebovalo jejich I-PACE na základě jejich dat.

Podle těchto informací mohou řidiči pochopit přímý ekonomický přínos, který jim I-PACE nabízí. Poté, co řidiči použijí aplikaci, tak budou potenciální kupci schopni přesně odhadnout jízdní dosah, který mohou očekávat od úplného nabití. Navíc jim aplikace ukáže na interaktivní mapě, kde se nabízí nejbližší nabíjecí stanice na vybraných trasách nebo místě.

Tím, že Jaguar nabízí potenciálním zákazníkům zažít vlastnosti I-PACE v předkupní fázi, tak si buduje u nich důvěru. Aplikace umožňuje zákazníkům nejen porozumět, ale odhalit jejich současné problémy při jízdě. Díky vzdělávacím a interaktivním zkušenostem poskytuje aplikace Jaguar zákazníkům snadnější pochopení hodnoty nabídky nových produktů značky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762