Fanoušci piva si mohou na Airbnb rezervovat hospodu na vodní pohon

Pivovar Carlsberg se rozhodl přes Airbnb nabídnout udržitelnou lokalitu, která pomůže lidem uniknout z rušného každodenního života. Carlsberg Cabin je chata a hospůdka v jednom, která se nachází ve starém lomu a získává energii z vodopádu.

Kabina je součástí nového projektu zvaného „Build the Danish Way“ (Budovat dánským způsobem). Tato iniciativa zahrnovala šest cizinců, kteří spolupracovali na vybudování udržitelného hospodského domu poháněného vodou, který je nyní k dispozici k pronájmu na Airbnb. Umístění je propagováno jako impozantní outdoorový zážitek, protože většina hospody se skládá z otevřeného půdorysu.

Cílem Carlsberg Cabin je umožnit fanouškům pivovaru a outdooru, aby zažili značku jedinečným a poutavým způsobem. Cílem společnosti Carlsberg je nejen využít spotřebitelskou touhu po klidném odpočinku, ale také po zážitku z cestování.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762