Riley Costello přišla s první knihou, kde čtenáři mohou nakupovat oblečení hlavních postav

Spisovatelka Riley Costello vytvořila jedinečnou platformu shopfiction, která nabízí způsob prodávání víc než jen knih. Spolu s jejím novým románem Waiting at Hayden umožňuje platforma shopfiction, aby čtenáři mohli nakupovat konkrétní oblečení a vybavení domácnosti, které je popisováno v knize.

Zážitek ze čtení je tak vylepšen o zážitek z nakupování. Tento elektronický obchod je navržen tak, aby z toho měli prospěch značky i spotřebitelé. Možnost nákupu je k dispozici primárně v digitální verzi románu, ale čtenáři tištěné knihy nepřijdou zkrátka. Na konci každé kapitoly jsou uvedené URL adresy, takže čtenáři mohou do svého prohlížeče zadat adresu, aby získali přístup k obsahu. Když se dostane čtenář na web, tak zde najde videa hlavních scén z knihy a fotografie s knižními postavami, které mají na sobě oblečení k prodeji. Pokaždé, když čtenář koupí jednu z položek přes affiliate odkaz, tak spisovatelka Costello dostane provizi.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762