Magazín AFAR nabízí svým čtenářům poznávací zájezdy lodí

Magazín AFAR nabízí svým čtenářům šanci na celoživotní cestu se svým novým dobrodružstvím na moři. Cestovatelský časopis spolupracuje s jednou z předních luxusních výletních společností Silversea Cruises, aby se nabídnul týdenní turné podél třech evropských zemí: Francie, Itálie a Španělsko.

AFAR Sailings nabízí svým cestujícím veškeré vybavení, včetně služeb majordoma, neomezený přístup k jídlu a prostorné kajuty, stejně jako akce na pobřeží a zajímavé exkurze, které byste od takového časopisu očekávali.

Tato zkušenost odpovídá značce a sdělení publikace: povzbuzování čtenářů, aby podnikli kroky, viděli svět a užívali si každý okamžik života, funguje jako skutečné rozšíření značky, které čtenářům nabízí dobrodružství i mimo stránky časopisu. AFAR zajišťuje tyto cesty komunitě, která jim pomohla růst. Tím získává další zájem čtenářů a doplňuje svůj obsah o další zážitky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762