Volvo oslavuje moderní rodinu prostřednictvím symbolů na parkovacích místech

Od uvedení nového modelu vozu Volvo V60 Estate se švédská automobilka zaměřuje na určitou skupinu zákazníků: rodiny. Vůz debutoval formou jedinečné premiéry na příměstské příjezdové cestě rodinného domu ve švédském Stockholmu.

Nyní se model V60 objevuje v nabídce britských dealerů, a proto se automobilka Volvo ve spolupráci s Grey rozhodla vytvořit aktivaci v nákupním centru Westfield London, v rámci podpory rozmanitosti moderních rodin. Tradiční ikona na parkovacích místech byla přepracována a rozšířena tak, aby zahrnovala celou řadu typů rodin, včetně párů stejného pohlaví, osamělých rodičů apod. Každá z postav byla vytvořena s použitím různých prvků loga Volvo.

Ikony parkovacích ploch jsou součástí širší reklamní kampaně společnosti Volvo pro V60 nazvanou „nový model rodiny“. Jako doplněk k projektu kolem parkovací ploch vznikl i obsah, kde lidé sdílejí osobní příběhy o svých jedinečných rodinných strukturách.

Společnost Volvo se snaží touto iniciativou zvýšit svou hodnotu u zákazníků tím, že poskytuje podporu určitou věc, a přitom zůstává relevantní tím, že sladí svou značku se způsobem, jakým žijí dnešní spotřebitelé a rodiny.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762