Režisér Spike Lee natočil miniseriál, který mapuje život řidičů Uberu

Společnost Uber, která přišla s řešením sdílené ekonomiky v rámci dopravy, zahájila spolupráci s hollywoodským režisérem Spikem Lee. Ten natočil miniseriál „Da Republic of Brooklyn“, kde mohou diváci sledovat život pěti šoférů Uberu, kteří chtějí dosáhnout svého snu. Epizody se pokouší pokrýt to život Brooklynu, jak ho vnímají tito lidé. Takže můžete poznat single matku s dvojčaty, umělcem a farmářem kuřat na polovičním úvazku.

Vytvořením obsahu, který dává potenciálním zákazníkům vnitřní pohled na životy a životní cesty jejich zaměstnanců, se Uber snaží spojit s diváky a vytváří emocionální spojení prostřednictvím příběhů, které vás pobaví a vytváří pozitivní asociace se značkou. Uber usiluje o přizpůsobení svých hodnot hodnotám, které mají samotní spotřebitelé.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762