Pivní láhev dokáže vést konverzaci s člověkem na základě jeho emocí

Pivovar Black Red Ale se spojil s balící společností Multi-Color Corporation a Talkin’ Things, která se zaměřuje na „mluvící“ obalový systém, aby společně vytvořili první láhev piva, která dokáže mluvit se zákazníkem na základě jeho emocí.

Zákazník může komunikovat s velkou lebkou na přední straně láhve piva prostřednictvím mobilní aplikace. Když zákazník naskenuje inteligentní štítek, může začít mluvit s lebkou. Téma rozhovoru závisí na náladě spotřebitele.

Ve snaze přizpůsobit uživatelský zážitek funkce rozpoznávání obličeje zjistí, zda je zákazník šťastný nebo smutný a upraví další část dialogu tak, aby vyhovoval plynulému rozhovoru. Láhev piva je vybavena technologií technologie Near Field Communication (NFC), která láhvi umožňuje pokračovat v rozhovoru s uživatelem po otevření láhve.

Tato spolupráce představuje příklad toho, jak společnosti stále více využívají inteligentní technologii k vytváření interaktivních a zajímavých produktů pro zákazníky, a to i v potravinářském průmyslu, kdy se samotné předměty stávají součástí zážitku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762