Aplikace BBC Sounds doporučuje každému uživateli obsah na míru

BBC vydala aplikaci BBC Sounds pro iPhone a Android, aby mohla soutěžit s populárními službami Spotify a Apple Music. Síť se už nějakou dobu pokouší přesunout svou rádiovou nabídku do rostoucího trendu streamování a uvolňuje podcasty svých pravidelných pořadů. Nyní vysílá společnost svůj obsah do uživatelsky přívětivé aplikace, podobně jako je tomu u ostatních streamovacích služeb, a rozděluje je do „Collections“ jako jsou vtipné debaty, vylepšení vašeho života a taneční mixy.

Aplikace je v podstatě kříženec rádia on-demand a podcastu. Nakonec tato služba zcela nahradí iPlayer Radio. BBC má však za cíl poskytnout vysokou úroveň vyváženosti, aby vyhovovala požadavkům posluchačů tím, že sleduje návyky při poslechu a nabídne doporučení pořadů prostřednictvím sekce „Recommended for You“. Mezi další funkce patří ukládání a předplatné.

BBC Sounds i nadále podporuje poslání BBC podporovat místní talenty a bude fungovat jako způsob určení, jakému talentu publikum dává přednost, a proto by měl dostávat více vysílacích časů. Tím si BBC pomáhá, aby její obsah zůstal relevantní. S aplikací získávají fanoušci nový způsob, jakým mohou naslouchat a spojit je se značkou prostřednictvím média, které stále roste v popularitě.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762