Mobilní hra pomáhá redukovat množství turistů v centru Londýna

Hlavní města občas trápí dopravní zácpy, které mohou místním ztížit cestu do práce a turistům navštívit místa, které by rádi viděli. Londýnská cestovní kancelář se proto rozhodla společně s London & Partners snížit provoz a zlepšit oběh vytvořením aplikace Play London with Mr. Bean, která je zaměřená na zmírnění přetížení města.

Hra je postavena na populární postavě Mr. Beana. Ten představuje turistům méně známá místa, čímž by se měl zmírnit počet turistů na běžných místech. Turisti se tak mohou podívat do oblastí Greenwich a další škálu zajímavých lokalit. Současně aplikace pomáhá snížit davy v nejoblíbenějších destinacích.

Hra, určená pro lidi, kteří pobývají v Londýně několik dní, udělí hráčům body za dosažení určitých úrovní. Tyto body pak mohou být využity u konkrétních prodejců, restaurací a míst. Aplikace vytváří výhodnou situaci jak pro turisty, tak pro podniky, o kterých možná turisté nevěděli.

Zatímco Londýn má velké množství atrakcí, návštěvníci se stejně soustředí na určité oblasti. Tato hra je chytrý způsob, jak se pokusit dostat turisty mimo známá místa a současně těžit z podnikání tím, že tam nasměruje návštěvníky. To znamená kreativní implementaci technologie založené na aplikacích, což pomáhá omezit přeplnění města způsobem, který je zábavný a prospěšný pro všechny.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762