Johnson & Johnson odměňuje uživatele za interakci s mobilní reklamou

Společnost Johnson & Johnson umožňuje svým zákazníkům snadnější přístup k získání dárkových karet díky novému partnerství s aplikací Dabbl. Tato aplikace umožňuje zákazníkům interagovat se reklamou od značky prostřednictvím průzkumů a dotazníků, aby získali za zpětnou vazbu finanční odměnu.

Ve věrnostním programu Johnson & Johnson se po každé 30 sekundové interakci s mobilní reklamou nabídne možnost poskytnou zpětnou vazbu spotřebitele výměnou za 5 až 10 centů na jejich dárkovou kartu ve výši 5 dolarů. Reklamy propojené k Dabbl jsou na bázi souhlasu (kdy se musíte sami přihlásit) a službu už využily značky jako Duncan Hines, Poland Spring, Hormel a další.

Stále více značek se snaží získat spotřebitelské insighty o produktech a zkušenostech. Což aplikace Dabbl umožňuje značce Johnson & Johnson. Značka dále doufá, že povzbudí zpětnou vazbu a kultivuje loajalitu ke značce tím, že bude odměňovat zákazníky.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3766