Dote, virtuální nakupovací aplikace, vydala s YouTuberkou první vlastní kolekci

YouTube celebrita Emma Chamberlain ve spolupráci s aplikací Dote (online nakupovací aplikace) vytvořila vlastní módní kolekci. Kolekce se nazývá High Key a označuje první exkluzivní čadu Dote, zaměřenou na klíčovou demografickou skupinou YouTuberky, jenž jsou dívky generace Z.

Chamberlain získala během roku více než 3,5 milionu odběratelů a nyní dělá vlny ve světě módy. Kolekce měla v červenci omezené vydání, která se vyprodala za dvě hodiny a představovala předměty, jako jsou gumičky do vlasů nebo svůj „Poopy Jacket“, který je známý díky jejímu kanálu.

Toto partnerství se veze na trendu social commerce, zejména na platformách, jako je Instagram a Facebook. „Dívky z generace Z radši nakupují od svého oblíbeného YouTubera, dávají na jejich preference, chtějí věci z jejich bytů a podobně,“ vysvětluje Lauren Farleigh, spoluzakladatelka a CEO společnosti Dote.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762