Best Western využívá umělou inteligenci k personalizovaným reklamám

Hotelový řetězec Best Western oznámil nové partnerství s IBM Watson Advertising, díky kterému vytvoří reklamy využívají umělou inteligenci. Což umožní nabízet zákazníkům personalizované tipy na cesty s doporučením k ubytování a nabídky na základě jejich jedinečných zájmů.

Zákazníci si mohou rezervovat hotelový pokoj a mít přístup k virtuální prohlídce zvoleného hotelu, věrnostnímu programu odměňování a vybavení. Tyto reklamy jsou spuštěny na webových stránkách weather.com a aplikaci Weather Channel, které společnost IBM vlastní.

Spotřebitelé se stále více rozhodují utrácet více peněz za zážitky než fyzické výrobky. Podle průzkumu od Accenture 43 % spotřebitelů uvedlo, že je pravděpodobnější, že budou nakupovat od značek, které se zaměřují na osobní zkušenosti zákazníků. Tento průzkum také zjistil, že 31 % zákazníků oceňuje služby, které automaticky rozumí jejich individuálním potřebám a nabízejí doporučení na míru.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762