Značka dětské výživy zapojila Alexu do zábavného jezení jídla pro děti

Batolata mají tendenci dělat chaos při jídle. Aby se tento rodičovský problém zmírnil, tak výrobce organického kojeneckého jídla Sprout spustil aplikaci Sophie Sprout pro hlasovou asistentku Alexa od Amazonu, která baví batolata při jídle.

Rodiče chtějí své malé děti krmit vysoce kvalitními potravinami, ale přimět je, aby toto jídlo skutečně snědli, může být občas nadlidský výkon. Děti se totiž rádi během jídla baví. Proto Sophie Sprout vytváří z jezení zážitek, který dodává zvukové efekty, které jsou spojovány s dětským jídlem (jako například vláček nebo letadýlko). To dává rodičům klid, že jejich děti budou konzumovat správné jídlo a dostanou odpovídající výživu.

Řada organických kojeneckých potravin Spout je ve formě pohodlných kapsiček na cesty, jejichž cílem je co nejvíce usnadnit život pečovatelům. Posláním značky je poskytnout rodičům klid, že jejich děti dostávají správnou výživu bez ohledu na to, zda jsou na cestách.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762