Společnost HP vytvořila pořad zaměřený na esporty

eSport se stal neuvěřitelně populární a technologické společnosti se tak s tímto trendem snaží spojit. Společnost HP už sponzoruje řadu esport akcí a nyní se rozhodla vytvořit svůj vlastní livestreaming, který bude pokrývat esporty.

Pořad se nazývá Omen eSports Report a vzniká ve spolupráci s agenturami Drum, PHD a Fuse. Pořad se zaměří na velká jména v tomto sportu a zároveň na stroje, které v rámci sportu používají.

Omen je název produktové řady HP a bude uveden v pořadu. Tento velký krok od společnosti HP směrem k eSportu dává jasnou představu, jak populární je herní scéna a jaký význam má pro výrobce počítačů, aby se k tomuto sportu připojil. Vznikne tak jedinečný hub pro fanoušky sportu. Streaming pořad měl premiéru na platformě Twitch v pátek 29. června a bude se vysílat každý měsíc.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762