Lincoln se spojil s Waze, aby řidičům poskytnul lepší zážitek z cestování

Značka luxusních vozidel Lincoln uzavřela partnerství s navigační službou Waze, aby zvýšila zážitek z jízdy na cestách. Ke spuštění služby si vybrala den 4. července, protože podle údajů společnosti Waze jsou pláže plné lidí právě na Den nezávislosti. Podle dat se jedná o 131% nárůst, takže řidiči Lincolnu mohou využít aplikaci prostřednictvím dotykové obrazovky na palubní desce auta, což je umožněno díky integraci AppLink, aby se řidiči snadno dostali k pláži.

Integrace Waze je dalším krokem ze série funkcí, které Lincoln přidává ke zlepšení svých technologických novinek. Mimo jiné je zde nově kompatibilita s Alexa. „Jako značka jsme odhodláni nabízet pokročilé technologie, díky nimž je jízda s autem snadnější a příjemnější,“ uvádí John Emmert, marketingový manažer společnosti The Lincoln Motor Company.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762