Vippo nabízí možnost si prohlédnout 3D návrh bydlení ve virtuální realitě

Vippo je startup, který využívá VR v oblasti architektury. Díky tomu pomáhá zákazníkům pochopit, co jim architektonická společnost může nabídnout. Vippo si klade za cíl ušetřit čas a peníze zákazníkům pomocí technologie. Tím, že dávají developerům možnost představit své architektonické plány předtím, než se zavážou k výstavbě, tak umožní zákazníkovi identifikovat případné nedostatky nebo konstrukční obavy.

Vippo nabízí zákazníkům tři služby. První z nich je designérská fáze. Vippo vytváří simulace řízené daty, které pomáhají majitelům domů zapojit se do procesu návrhu. Dále usnadňuje týmovou spolupráci. Druhá služba je virtuální realita. To dává zákazníkům možnost vizualizovat svůj projekt ve 3D. Díky VR technologii mohou zákazníci zažít simulaci, vykreslování nebo průchody domem. Třetí fáze je fyzická. Vippo vyrábí plně barevné 3D tištěné modely projektu zákazníka během několika hodin.

Vippo se odlišuje od jiných podobných inovací tím, že má schopnost zohlednit technické a architektonické plány.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762