Sportovní fanoušci si mohou nyní koupit pivo pomocí otisku prstů

Biometrická společnost Clear je v současné době na vzestupu. Nyní pracuje na zjednodušení situace, kdy fanoušci na stadionech v Seattle čekají ve frontách na pivo. Služba je nyní na několika místech na stadionech CenturyLink Field a Safeco Fields a umožňuje sportovním fanouškům, aby si ověřili své ID a pomocí otisku jejich palce si koupili pivo.

Biometrická služba společnosti Clear bude k dispozici na během her Seattle Sounders a koncertech. Toto partnerství představuje první svého druhu mezi značkami Clear a NFL. A pokud vše funguje dobře, tak společnost doufá, že rozšíří své služby do více oblastí. Technologie společnosti Clear má v konečném důsledku za cíl eliminovat čekání v řadách, aby fanoušci neprošvihli důležité okamžiky při hře a mohli si tak více užívat zápas.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762