Řetězec kin AMC nabízí filmové předplatné s odměnami

Filmový řetězec kin AMC má své vlastní filmové předplatné. Od 26. června nabízí novou službu zvanou AMC Stubs A-List, která stojí 19,95 dolarů měsíčně. Zákazníci se mohou podívat na tři filmy týdně, a dokonce mohou vidět stejný film několikrát za sebou v průběhu jednoho dne. Do předplatného jsou zahrnuty i IMAX a 3D filmy. Lístky je možné zakoupit přes mobilní aplikaci AMC nebo online na webových stránkách filmové společnosti.

AMC Stubs A-List je sice dvakrát tak drahý jako služba MoviePass, která stojí 9,95 dolarů měsíčně, ale má výhody navíc. Jednou z hlavních výhod je to, že na rozdíl od MoviePassu nemusí být zákazník v kině včas, aby provedl navíc rezervaci. Zákazníci mohou dokonce udělat několik rezervací najednou, zatímco MoviePass povoluje pouze jednu.

AMC Stubs A-List také nabízí výhody AMC Stubs Premiere, které zahrnují vše od bezplatných upgradů u občerstvení až po $5 odměny na budoucí nákupy.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762