Waldorf Astoria a Hamleys vytvořily zážitkový pokoj pro děti

Hotely Waldorf Astoria v Číně uzavřely partnerství s Britskou hračkářskou společností Hamleys, aby společně vytvořily speciální odpolední čaj ve stylu Hamleys, u kterého si hosté mohou vychutnat lahůdky, jako je ikonický dort red velvet společně s medvídkem od Hamleys. Odpolední čajová služba zahrnuje také balíčky péče o děti a aktivity jako je Kid’s Edutainment Club (Dětský edukačně-zábavný klub) plný interaktivních aktivit.

Tyto iniciativy poskytují dětem zvláštní vybavení v pokoji, jako jsou dětské župany, pantofle a dárkové tašky, které samozřejmě obsahují také medvídka. V době, kdy je věrnost spotřebitelů postavena na zážitcích na míru, změna role fyzického obchodu a luxusního pohostinství přidává důležitost na zajímavých zážitcích pro nově vznikající generaci spotřebitelů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762