Pokud se naučíte trocha japonštiny, tak vám tento automat dát nápoj Yakult zdarma

Japonský prodejce zdravých nápojů Yakult přichází s interaktivní cestou pro lidi, aby se seznámili se značkou. Jedná se o instalací prodejního automatu schopného učit rychlé japonské fráze výměnou za nápoj zdarma. Prostřednictvím dotykové obrazovky a hlasových příkazů sdílí stroj pár informací o národním dědictví značky.

Zařízení bylo vyvinuto agenturou pro vývoj produktů Aeguana. „Chceme nabídnout našim zákazníkům Yakult zábavní zážitek, kdykoli máme možnost s nimi komunikovat. Neustále hledáme nové způsoby, jak šířit naše sdělení autentickým a zábavným způsobem,“ uvedla Emma Dita, PR manažerka společnosti Yakult.

Prodejní automat se bude pohybovat napříč Velkou Británií a Irskem. Také se zúčastní několika událostí, jako je Festival of Curiosity v Dublinu a British Science Festival, který je naplánovaný na září.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762