Kolekce parfémů H&M nabízí širokou škálu vůní pro každého

Prodejce H&M rozšiřuje svůj inventář o novou sbírku vůní, ze které by si měl každý zákazník vybrat. H&M a Givaudan, přední parfumerie, spolupracovali na vydání kolekce vůní pro H&M Beauty.

Řada je rozdělena do tří skupin. Reveries například obsahuje deset oddělených smíšených vůní, které vyprávějí příběh nebo vyjadřují pocit, s názvy jako Freewheeling, Sparks Will Fly a Above the Clouds. Vůně napříč řadou Eau de Toilette jsou tělové spreje závisející na tom, zda je vůně jednotná nebo smíšená. Produkty budou od 16. srpna k dispozici v 47 pobočkách, které prodávají kolekci H&M Beauty.

Součástí poslání značky H&M je nabídnout vzhled a styl pro každého, v čemž by právě měla nabídnou nová kolekce vůní, která nabízí řadu možností, jak oslovit široké publikum. Sara Wallanderová, koncepční návrhářka pro H&M beauty, shrnuje řadu následovně: „Vůně se staly důležitou součástí módy a jsme tak šťastní, že nabízíme tak širokou škálu skutečně unikátních vůní s mnoha různými tony. Zákazníci mohou hrát si s různými vůněmi ve třech skupinách a najít vůni, kterou si oblíbí a se kterou se identifikují. Je to jako budování osobního stylu, což je vždy zábavná a vzrušující cesta.“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762