Značka Knorr rozváží farmářské jídlo zákazníkům až domů

Ve Spojených státech se staly velice populární domácí sady jídla na vaření, ale někteří spotřebitelé raději stále vaří s čerstvými produkty od lokálních farmářů.Proto se německá značka Knorr spojila se zážitkovou společností Fooji, aby oslavila Národní týden farmářských trhů (ano, v USA mají National Farmers Market Week) a zákazníkům na Manhattanu poskytla to nejlepší z obou světů – farmářský trh, který dorazí až k vašim dveřím.

Od 5. do 9. srpna mohou hladoví Newyorčané získat jídlo tak, že napíší tweet značce Knorr (@Knorr) s hashtagem #knorrtomydoor. Jakmile jste přihlášeni, tak budete vyzváni, abyste si vybrali ze dvou značek One Skillet Meals: Kuře na citrónu a s ječmenem nebo rustikální italské bílé fazole se špaldou.

Díky této iniciativě dokáže Knorr spárovat pohodlí domácích jídelních sad se zdravotními benefity a skvělou chutí lokálně pěstovaných produktů. Nákupní vozík pro mobilní farmáře nemusí být vždy proveditelný nebo praktický pro večeři, ale aktivace posiluje povědomí o produktu One Skillet Meals od Knorru jako výživnou a čerstvou možnost pro spotřebitele.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762