Pánský obchod J. Crew nyní nabízí i holičské služby

Značka J. Crew otevřela nový pánský obchod s oblečením na adrese 55 Walter Street v DUMBO (Down Under Manhattan Bridge Overpass), tak se označuje jedna z nejvíc hipsterských čtvrtí v Brooklynu. Nejen, že tento obchod se liší velikostí od jiných místních značek, ale také svou nabídkou jako je například holičství.

Služby pro stříhání vlasů zajišťuje Fellow Barber, který má sedm dalších poboček v New Yorku a Kalifornii. Vedle holičství se v prostoru o rozloze 200 metrů čtverečných nachází řada produktů od místních prodejců od nádobí přes ručně vyráběné svíčky až po spodní prádlo. Podle Vanessy Holdenové z J. Crew: „Společně jsme vytvořili skutečný magnet pro okolí, který přitahuje skvělým oblečením, odbornou péčí a lokálními znalostmi. Jsme nadšeni z přivítání našich sousedů, kterým jsme vytvořili vlastní obchod.“

Spojením tolika různých produktů a služeb pod jednou střechou dává společnost J. Crew zákazníkům spoustu důvodů k tomu, aby navštívili tuto novou základnu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762