Oculus T.V. nabízí možnost sledovat seriály a filmy kdekoliv a kdykoliv

Společnost Facebook se pustila do světa virtuální reality s novou platformou Oculus T.V., která divákům umožňuje sledovat seriály a filmy na libovolném místě za pomocí headsetu Oculus Go. Majitelé headsetu, který je nabízen přibližně 200 dolarů, mají přístup k této službě a mohou vstoupit do elegantního obývacího pokoje, aby si na obrazovce o rozměrech 460 centimetrů užili svůj oblíbený obsah bez rozptylování.

Pragram zahrnuje významné sportovní události a také oblíbené služby jako je Netflix, Hulu a Showtime. Oculus T.V. bude navíc obsahovat originální obsah Facebook Watch, jako je Ball in the Family a Red Table Talk. Stejně jako ostatní VR služby nabízí Oculus Rooms možnost „setkat se“ s přáteli a rodinou při sledování pořadu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762