Nutriair nabízí inhalovatelné živiny pomocí zařízení na bázi elektronické cigarety

Startup Nutriair chce roztočit trh s dietními doplňky stravy a energetickými nápoji se svým zařízením, které nabízí inhalovatelné živiny. Webové stránky společnosti uvádí: „Nutriair nabízí bezpečné, inhalovatelné živiny pomocí mikro-aerosolizace.“

K dispozici je 11 přístrojů typu elektronických cigaret, které slouží různým funkcím, od zlepšení spánku až po zvýšení energetické úrovně. Všechny mají různé chuti, které odpovídají jejich účelu. Podle společnosti pomáhá inhalace rychlejšímu vstřebávání ve srovnání s klasickým způsobem konzumace, což uživatelům poskytuje rychlou výživu ve srovnání s jinými metodami, jako jsou doplňky nebo koktejly.

Výrobek reaguje i na současné nároky spotřebitelů s ohledem na zdraví a wellness. Zatímco jednou z překážek bránícího přijetí spotřebiteli může být negativní konotace spojené s vapingem a elektronickými cigaretami. Ale všechny inhalovatelné živiny Nutriair jsou bez alkoholu, bez lepku, bez cukru a neobsahují žádný tabák nebo nikotin.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762