Diváci na facebookovém profilu KFC mohli kontrolovat živé vysílání pomocí emoji

Dodavatel rychlého občerstvení KFC měl v úterý 17. července živé vysílání na Facebooku s podivným čtyřhodinovým vysíláním zvaným „Colonel Cat Climber“ (plukovníkovo škrabadlo pro kočky), které povzbuzovalo diváky k interakci a hlasování. Během vysílání jste mohli vidět skupinu koťat, která lezla po dvoumetrové konstrukci, která připomínala maskota plukovníka Sanderse z KFC. Tato konstrukce byla doplněna o extra doplňky jako jsou kuřecí paličky v podobě hraček.

Značka povzbuzovala diváky, aby hlasovali pomocí emoji o různých aktivitách, které by chtěli vidět, od vydání dobrot až po házení pletených klubek. Diváci také mohli sdílet streaming s přáteli a tím získat zajímavé informace o kočkách nebo mohli navrhnout jména koček. Všechny kočky během vysílání mohli uživatele adoptovat pomocí útulku Heaven on Earth. Během jednoho okamžiku sledovalo vysílání téměř 3 000 uživatelů Facebooku a celkově si během 4 hodin naladilo 439 000 uživatelů.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762