Virgin Atlantic a Delta mají hospodu, kde nabízí piva z 230 amerických měst

Letecké společnosti Virgin Atlantic a Delta se spojily, aby vytvořily v Londýně pop-up hospodu zvanou The Joint Venture, ve které se podává 230 piv. Každé pivo reprezentuje jedno město, do kterého létají letecké společnosti ve Spojených státech.

Hospoda je otevřená od 10. do 19. srpna a najdete v ní piva jako Jai Alai IPA značky Cigar City Brewing, které reprezentuje město Tampa; Seatlle reprezentuje pivo Pilsner od značky Ruben; 420 Extra Pale Ale značky Sweet Water Brewery reprezentuje město Atlanta. Piva budou stát kolem 5 dolarů, ale zákazníci se také budou muset podílet na některých hospodských hrách.

Každý večer v hospodě bude mít specifické městské téma, které představí hudbu a populární kuchyni každé metropole. Cílem pop-up hospody je oslovit potenciální zákazníky a zároveň zdůraznit řadu destinací, které jsou k dispozici u obou leteckých společností.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762