Karvan Cévitam otevřel instagramový pop-up bar

Karvan Cévitam otevřel svůj pop-up limonádový bar v Nizozemí a stal se z toho Instagramový ráj. Pop-up bar trval dva dny a jednalo se o akci na oslavou 70. výročí této společnosti.

Dvojpodlažní bar zahrnoval prvky jako bazén s míčky a sprchu s konfetami. Bar byl rozdělen barvami na dvě části: jedna oblast s růžovou limonádu pro ty, kteří touží po sladší letní chuti a druhou barvou byla žlutá pro ty, kdo radši dobrodružnější a živější chuť. Pop-up dodatečně nabídl několik mocktailů a různé ochucené vody.

Tato akce Karvan Cévitam se zaměřila na to, aby se stala více než jen limonádovým obchodem: Oddělením všeho podle chuťových preferencí chtěla značka mít tematický prostor ve spojení se svými produkty, který vytváří zážitek, jenž je hoden sdílení na Instagramu.

Zdroj: The Store Front

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762