Fanoušci fotbalu mohou pomocí rozšířené hry balancovat s míčem na hlavě

Big Bazaar, obchodní dům vlastněný skupinou Indian Future Group, pro fanoušky Mistrovství světa ve fotbale spustil facebookovou hru fungující přes rozšířenou realitu. Pomocí fotoaparátu v mobilní aplikaci Facebook mohou uživatelé sociální sítě balancovat s míčem na hlavě pomocí rozšířené reality.

Hra funguje podobně jako filtr, ale míč uvnitř hry se pohybuje podle toho, jak uživatelé pohybují před kamerou s hlavou. Tato AR hra byla vytvořena Alivenow, digitální marketingovou agenturou v indickém městě Bengalúr.

„Hra byla navržena s ohledem na to, že fotbalový fanoušek si může užít hru v reálném světě. V Big Bazaar jsme se chtěli spojit naše zákazníky během Světového poháru a vytvořit pro ně zvláštní zážitek,“ řekl Pawan Sarda, vedoucí digitální společnosti Future Group India. Hra slouží jako aktivační a tematická kampaň značky točící se kolem kulturní události, která přitahuje pozornost celého světa.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762