Značka REI pomáhá zlepšovat prostředí divočiny v okolí amerických měst

Prodejce outdoorového vybavení REI investuje 603 000 dolarů na rozšíření parků a dalších venkovních prostor kolem pěti měst v USA. A to konkrétně v Chicagu, Los Angeles, San Franciscu, Seattle a Washingtonu, D.C. Značka tak činí ve spolupráci s neziskovými organizacemi v rámci svého projektu Rewilding.

Iniciativa, která začala v roce 2015, už investovala do městských oblastí více než 1,6 milionu dolarů. Vývojové středisko na budování tras, posilování udržitelných postupů a zvyšování dostupnosti pro veřejnost. Například v San Francisku bude rozšířena trasa Bay Ridge Area Trail z 587 na 885 kilometrů.

Program nejen odráží dobrou pověst značky REI, ale také přímo propojuje spotřebitele s produkty. Rozšířením své funkce značky tím, že pomáhá zlepšit městské oblasti a jejich okolí, zvyšuje povědomí o společnosti REI a zvyšuje hodnotu svým zákazníkům tím, že ukazuje svou oddanost dobrým věcem. Tím zdůrazňuje, že je více než jen maloobchodník, ale také člen komunity, který se zajímá.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762