Upravená kolekce Diesel od mladých návrhářů bude debutovat na New York Fashion Week

VFILES je módní kolektiv, který poskytuje propojuje módní návrháře, kde se mohou setkávat s podobně smýšlejícími vrstevníky online i v obchodě VFILES v newyorské čtvrti Soho. Italská módní značka Diesel nedávno oznámila spolupráci s kolektivem v rámci New York Fashion Week, aby podpořila mladé designéry.

Diesel bude spolupracovat se čtyřmi členy VFILES: Bandulu, Eric Lawrence, Menyelek a OBLANC. Ti předělají některé kusy oblečení z kolekce Dieselu za pomocí různých technik. Generální ředitel společnosti Stefano Rosso o projektu říká: „Věříme, že tato spolupráce vyvolá spoustu vzrušení kolem našeho produktu, a to zejména způsobem, jak mladí a nadcházející návrháři interpretovují naši značku.“

Prostřednictvím svých internetových stránek, obchodu a Instagramu se VFILES snaží oslovit mladé lidi a ovlivnit módní značky, které si vybírají. Kolekce bude debutovat v obchodě VFILES SoHo během New York City Fashion Week začátkem září.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762