S novou kolekcí od Tommy Hilfiger se můžete stát automaticky ambasadorem značky

Tommy Hilfiger využívá nový druh reklamní strategie: odměňuje své zákazníky za nošení jeho oblečení. Módní dům doufá, že upozorní svou klientskou základnu, aby připoutala další pozornost na svou novou řadu.

Nová kolekce Tommy Jeans Xplore na vestavěné inteligentní tahy, které komunikují prostřednictvím aplikace Bluetooth s aplikací Tommy Hilfiger, která sleduje, jak dlouho a jak často má uživatel na sobě. Čas, který zákazníci Hilfigeru stráví v oblečení Xplore, koreluje s tím, kolik bodů jim je uděleno, což má motivovat k jejich častějšímu nošení.

Koupí Tommy Jeans Xplore se však automaticky nestáváte influencerem značky Tommy Hilfiger. Tagy musí být aktivovány a uživatel si je může kdykoliv opět vypnout. Informace shromážděné chytrými tagy jsou zašifrovány a mohou být uživateli Xplore spravovány i smazány, takže se nemusejí obávat o své soukromí.

I když tohle je první projekt značky Hilfiger s tímto typem technologie, tak módní dům chce ujistit spotřebitele, že jeho nová kolekce není o sbírání dat – má to být o lidech, kteří nosí oblečení dané značky. Společnost Hilfiger místo toho usiluje o odměňování svých nejvěrnějších zákazníků tím, že se jim pokaždé odměňuje, když si vezmou své oblíbené Xplore tričko nebo džíny. Systém chytrých tagů funguje jako chodící testimoniál pro kolekci Xplore a přináší malý zisk pro fanoušky značky Tommy Hilfiger.

Momentálně je kolekce k dispozici pouze v USA a lze ji zakoupit buď prostřednictvím webové stránky společnosti Tommy Hilfiger nebo ve vlajkové lodi nacházející se na 5. avenue v New Yorku.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762