Fanoušci na sportovních stadionech mohou pořizovat fotografie chráněné blockchainem

Většina lidí si myslí, že blockchain poskytuje ochranu pouze měnám, ale Wenn Digital (tvůrce blockchainové služby KODAKOne) vytvořil způsob, jak může tato technologie chránit i fotografie. Společnost nedávno oznámila partnerství se skupinou Oak View Group, která umožní návštěvníkům vybraných sportovních stadionů pořizovat fotografie, které lze nahrát na blockchainovou platformu KODAKOne.

Mezi zúčastněné stadiony patří San Antonio Spurs, Indiana Pacers, Sacramento Kings a Phoenix Suns určených pro NBA, a stadiony Minnesota Wild a New Jersey Devils pro NHL. Jakmile fanoušci pořídí fotky nebo videa z akce, tak je mohou nahrát a zaregistrovat do služby. Vzhledem k tomu, že fanoušci nyní vlastní média, mohou být prodávány napříč platformou. Navíc těchto šest stadiónů umožní fanouškům používat kryptoměnu KodakCoin Token při placení na stadionech.

Spojení technologie Wenn Digital se sportem je kreativní a pragmatický nápad, protože mnozí spotřebitelé jsou zvědaví ohledně blockchainu, takže toto partnerství může pomoc lidem lépe pochopit, jak tato technologie funguje. Fanoušci mají dokonce možnost stát se early adopters této měny a přitáhnout nové uživatele k blockchainu.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762