Zákazníci Domino’s si mohou koupit pizzu pomocí Snapchat filtru

Online nakupování se značně vyvinulo a tento způsob je čím dál oblíbenější. Lidé si nyní mohou pořídit řadu produktů a služeb téměř odkudkoliv. Řetězec rychlého občerstvení Domino’s se rozhodl jít dál v rámci svých možností online objednávek pizzy a uživatelům Snapchatu dal příležitost si objednat pizzu pomocí této sociální sítě. 28. července si uživatelé mohli pořídit selfie a použít „shoppable AR“ filtr, takže to vypadá, že mají na sobě brýle s odrazem pizzy v jejich očích. V tom okamžiku umožnila funkce lens zobrazit krabici od pizzy a tím si uživatelé mohli objednat vlastní pizzu. A to bez nutnosti opouštět aplikaci Snapchat.

„AR nám nabízí nový způsob, jak přivést zákazníky ještě blíže k našemu produktu,“ vysvětluje Meenakshi Nagarajan, ředitel divize digitálního marketingu. „Těšíme se, že budeme pokračovat v testování efektivnosti rozšířené reality na Snapchatu – nejen z pohledu engagementu, ale i pro růst návratnosti investic (ROI).“

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762