The North Face vytvořil pop-up aukci, kde draží vybavení slavných extrémních sportovců

Milovníci outdooru mohou nyní koupit oblečení, které nosili někteří dobře známí sportovci. Společnost The North Face vydala Pinnacle Archives, kolekci exkluzivních produktů z firemního archivu.

Co dělá tyto produkty jedinečné, není jen to, že je vlastnili a nosili extrémní sportovci, ale také je lze zakoupit na pop-up aukci umístěné v Dolomitech. Návštěvníci si mohou prohlédnout kolekci prostřednictvím dvouhodinového výletu a poté je třeba najít aukci ve Val San Nicolò v italských Alpách.

Sbírku tvoří osm kusů a v ní se nachází například sada Antarctica Summit Series L3 Down Jacket, kterou nosil horolezec Alex Honnold a bunda Summit L6 Down, kterou nosila Tamara Lungerová během pokusu o pokoření Nanga Parbat. Všechny produkty jsou restaurovány a obsahují osobní zprávu od původního nositele. Pop-up aukce bude otevřena po dobu sedmi dnů a bude výnos půjde financování italských Alp.

Honza Marcinek
Honza Marcinek

Zkoumám průsečík mezi lidským chováním a kulturou, abych odhalil pravdu o značkách a jejich postavení na trhu. Účelem webu Insight.cz je inspirovat kreativní myšlení, které firmám pomůže vytyčit jedinečnou roli, aby se mohly spojit s lidmi a vytvářet smysluplný dopad na svět okolo nás.

Articles: 3762